Burāšana sniedz baudu, tā atslābina – izvēdina ar svaigu jūras gaisu, sniedzot bezgalīgu brīvības sajūtu. To var baudīt jebkurš, jo jahtas ir dažādas un burāt var ikviens. Izmācies par kapteini vai piedalies kādā galvas vēdināšanas tūrē. Tam nevajag priekšzināšanas, savu jahtu, aristokrāta gēnus vai naudas maisu. Viss sākas ar vēlmi īstenot savus sapņus par tuvām un tālām jūrām, savu vai nomātu jahtu. Baudi vasaru, sauli un jūru visu gadu.

Piesakies kapteiņu kursiem

Tu iemācīsies vadīt jahtu vai laivu un varēsi kuģot visās pasaules malās.

Mēs palīdzēsim Tev iemācīties vadīt jahtu, motorjahtu vai motorlaivu un kļūt par kapteini – kapteiņu kursos. Ja vēlies saprast vai šī nodarbe Tev iet pie sirds – izvēlies Start Yachting kursu. Bet ja ir vēlme tikai baudīt, vari ērti iejusties pasažiera lomā, izvēloties galvas izvēdināšanas tūri. Ja būsi nolēmis iegādāties savu jahtu – palīdzēsim izvēlēties no plašā piedāvājuma klāsta. Jahtu cenas sākas no dažiem grašiem un beidzas ar miljoniem! Tu to noteikti vari atļauties!

Mācību braucieni mūsu skolā notiek ar Beneteau Oceanis 50

Mūsu skolas jahta ir viena no pašām šikākajām un lieklākajām jahtām Latvijā aprīkota ar visu nepieciešamo drošiem, tuviem un tāliem ceļojumiem.

Paralēli burāšanas kluba un mācību pasākumiem piedāvājam arī izklaides pārgājienus.

Uz jahtas ir 10 guļvietas un tā ir sertificēta lai vienlaicīgi uz tās varētu kuģot 14 cilvēku (12 pasažieri + 2 komandas locekļi) . Reālais skaits būtu krietni lielāks, bet drošības un likumdošanas dēļ šis skaits netiks pārsniegts.

Izvēlies kādu nu mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Sākumā izmēģini

Start Yachting kurs Tev palīdzēs saprast vai Tev patīk vadīt jahtu.

Izvēdini galvu

Pēc saspringtas dienas ir vērts izmest loku ar jahtu, lai izvējotu domas.

Iznomā jahtu

Pavizinies vai ceļo kopā ar draugiem un kolēģiem, nosvini – savādāk!

Jahtu noma

Atrodamies tepat Rīgas centrā

Back to Top